В Ужгороді 11 травня тимчасово призупинять водопостачання

В Ужгороді 11 травня тимчасово призупинять водопостачання

В Ужгороді 11 травня тимчасово призупинять водопостачання
УНІАН

В Ужгороді 11 травня призупинять водопостачання на лівобережній та частково правобережній частинах міста. Зроблять це у зв'язку з ремонтними роботами — повідомили на Facebook-сторінці Ужгородського водоканалу.

"11 травня будуть проводити планові роботи по підключенню новозбудованої ділянки водопроводу до системи водопровідних мереж. У зв’язку з цим, з 9:30 і до завершення робіт, буде призупинено подачу води з водозабору “Минай” та НФСНасосно-фільтувальна станція. №2", — йдеться у повідомленні.

Упродовж проведення робіт буде відсутнє водопостачання по всій лівобережній (в тому числі в промисловій зоні та у населених пунктах Коритнянської сільради) та частково правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Подачу води відновлять після виконання робіт. Жителів міста просять пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Вибір редакції

На початок