Сумчани здобули медалі на чемпіонаті світу з панкратіону

Сумчани здобули медалі на чемпіонаті світу з панкратіону

Сумчани здобули медалі на чемпіонаті світу з панкратіону
Фото: Суспільне Суми

Сумчани здобули 12 медалей на чемпіонаті світу з панкратіону. Змагання відбувалися в Узбекистані.

Вікторія Синявіна в столиці Узбекистану здобула дві медалі.

“Красиве, класне місто. Мало, звісно, часу було – хотілось би більше після змагань побувати в цих місцях”, - згадує чемпіонка та срібна призерка чемпіонату світу з панкратіону Вікторія Синявіна.

У фіналі розділу “Традішин” вона поступилась українці через те, що тричі поцілила їй в голову, що правилами заборонено. А у фіналі розділу “Фул-контакт” Вікторія перемогла землячку. Спортсменка згадує свої відчуття під час підйому на вищу сходинку п’єдесталу пошани.

“Чудові. Особливо коли по греплінгу в “Ной Гі” я стала першою – я і співала гімн України. Це було класно, круто. Те, що ми навіть на п’єдесталі ми перші, ми кращі”, - каже Вікторія Синявіна.

Ще одну медаль найвищого ґатунку виборов у Ташкенті Дмитро Баранов. Він став кращим у своїй ваговій категорії у розділі “Традішн”. За його словами, вірив у перемогу ще у Сумах.

Атлети Сумщини крім медалей привезли і командний кубок.

Це чергова виконана задача. Задача виконана успішно. Всі десять ліцензій, які ми планували здобути на цьому ліцензійному чемпіонаті світу – вони здобуті. Дев’ять з них здобуті з першого місця”, - зазначає тренер Сергій Чередниченко.

Попереду у спортсменів Всесвітні Ігри на яких вони змагатимуться і в панкратіоні, і в греплінгу. Відбудуться вони у жовтні у Саудівській Аравії. І вже зараз спортсмени готуються до цих стартів.

“Поки здоров’я є – поки і працюємо”, - підсумовує Вікторія Синявіна.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок