В Івано-Франківській громаді влітку працюватимуть 11 чергових дитячих садків

В Івано-Франківській громаді влітку працюватимуть 11 чергових дитячих садків

В Івано-Франківській громаді влітку працюватимуть 11 чергових дитячих садків
ФОТО: Gettyimages (ілюстративне)

Упродовж літа в Івано-Франківській громаді працюватимуть 11 чергових дитячих садків. Про це на брифінгу у міського голови повідомила директорка департаменту освіти та науки міськради Вікторія Дротянко.

За її словами, 30 червня — останній день, коли працюватимуть заклади дошкільної освіти.

"Попередньо ми провели опитування — 70% батьків погодили те, що вони хотіли б привести дітей в дитсадки влітку. Будемо брати діток лише тих батьків, які працюють, тобто обов'язково потрібні дві довідки з місця роботи. І, звісно, тих батьків, які мешкають або працюють в нашій громаді", — каже Вікторія Дротянко.

Чергові дитсадки діятимуть у різних мікрорайонах Івано-Франківська.

"Якщо ви плануєте віддавати дитину в дитсадок влітку, просимо підготувати довідку з місця роботи й поспілкуватися з керівником вашого закладу для того, щоб скласти список і підготуватися, скільки вихованців відвідуватимуть дитсадок", — рекомендує директорка департаменту освіти та науки Івано-Франківської міськради.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок