В Івано-Франківській громаді для учнів відкриють літні школи

В Івано-Франківській громаді для учнів відкриють літні школи

В Івано-Франківській громаді для учнів відкриють літні школи
Фото: Unsplash/Artem Kniaz

В Івано-Франківській громаді навчальний рік завершиться 2 червня. Після цього в освітніх закладах запрацюють літні школи. Про це під час брифінгу у міського голови повідомила директорка департаменту освіти та науки міськради Вікторія Дротянко.

За її словами, літні школи працюватимуть протягом місяця. У цей час учні освітніх закладів зможуть за бажанням відвідувати заняття за інтересами або продовжити навчання.

"Діти зможуть з користю провести час. Якщо це — менші діти, будуть легші заняття. Старші школярі зможуть самі обрати, що для них краще: або продовжити навчання, або обрати один якийсь предмет, який треба "підтягнути", — каже Вікторія Дротянко.

У літніх школах діти перебуватимуть 3-4 години. У закладах вони не харчуватимуться. Керівниця департаменту освіти та науки говорить, що торішній приклад такої ініціативи показав добрі результати.

"Як показав досвід, учні з великим задоволенням відвідували ці школи, майже всі діти були залучені. Тож цього року вирішили продовжити", — говорить Вікторія Дротянко.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок