Птах на волі: у зоопарку Рівного розповіли, куди подівся другий лебідь з Лебединки

Птах на волі: у зоопарку Рівного розповіли, куди подівся другий лебідь з Лебединки

Птах на волі: у зоопарку Рівного розповіли, куди подівся другий лебідь з Лебединки
27 квітня працівники зоопарку випустили на водойму двох лебедів, яких торік їм доставили із обмороженнями/Фото: Суспільне Рівне. Фото: Суспільне Рівне

Один з двох лебедів, яких випустили на водойму парку Лебединка у Рівному, "полетів у природу". Про це Суспільному 8 травня розповів директор зоопарку Олег Павлюк. Раніше рівняни помітили відсутність одного із птахів.

Птахів на водойму випустили 27 квітня.

“Випущений лебідь полетів у природу. Ті лебеді, яких ми відпустили цього року — нова пара, яка була принесена нам восени. Ми їх відгодували, зігріли й відпустили на озеро в місто для реабілітації, дали їм шанс повернутися у природне середовище. Один птах скористався цією можливістю, другий — ще ні”, — сказав Олег Павлюк.

Птах на волі: у зоопарку Рівного розповіли, куди подівся лебідь з Лебединки
27 квітня 2023 року, на озері двоє лебедів/Фото: Суспільне Рівне. Фото: Суспільне Рівне

Наразі за другим лебедем спостерігають і від того, полетить він чи ні, залежать наступні дії працівників зоопарку. Директор зазначив, що якщо птаха залишиться, то його повернуть до зоопарку або підселять до нього іншого.

“Нам постійно приносять травмованих, замерзлих, хворих птахів. В зоопарку наші лікарі їх реанімують, відгодовують і доводять до ладу. Ми їх відпускаємо назад у природу. Минулого року була така ж сама історія: лебідь полетів і ми були раді, що ми його врятували й відпустили назад на волю”, — розповів Олег Павлюк.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Авторка: Тетяна Климчук

На початок