5 тисяч рублів штрафу за дзвінок: як у Сєвєродонецьку жителі телефонують рідним

5 тисяч рублів штрафу за дзвінок: як у Сєвєродонецьку жителі телефонують рідним

5 тисяч рублів штрафу за дзвінок: як у Сєвєродонецьку жителі телефонують рідним
Фото: Pexels

У захопленому Сєвєродонецьку окупанти ввели штраф для місцевих мешканців за спробу зателефонувати рідним. Люди за дзвінок мають заплатити 5 тисяч рублів.

Про це повідомили в Луганській обласній військовій адміністрації.

У місті відсутній зв'язок, але на дахах деяких багатоповерхівок можна знайти мобільне покриття та подзвонити звідти. Однак за повідомленням ОВА, людей відстежують та затримують за наміри дзвінків.

Читайте також новини з окупованої Луганщини

Що відомо про ситуацію на окупованій Луганщині

На частині окупованої території Луганщини зник мобільний зв'язок. Окупаційна адміністрація пояснює це нібито аварією на магістральних лініях.

Після того, як три тижні тому в окупованому місті Сватове на Луганщині повністю зник зв'язок єдиного місцевого мобільного оператора, люди почали шукати способи додзвонитись рідним. Знайшли кілька місць, де ловить сигнал українських мобільних операторів. Натомість користуватись цим зв’язком стало небезпечно — окупанти розганяли сватівчан, які масово збираються у таких місцях. Про це Суспільному розповіли родичі тих, живе у захопленому окупаційними силами місті.

У населених пунктах окупованої Луганщини за розпорядженням окупаційної влади відключили мобільний інтернет. Таким чином окупанти намагаються боротись з рухом опору.

У населених пунктах окупованої Луганщини з січня почались проблеми з мобільним зв'язком та інтернетом. Жителі міст, що виїхали звідки, розповідали, що із великими труднощами могли зв'язатися з рідними.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок