На Буковині запрацювала електронна черга для перетину кордону: як записатися

На Буковині запрацювала електронна черга для перетину кордону: як записатися

На Буковині запрацювала електронна черга для перетину кордону: як записатися
Черга з вантажівок на пункті пропуску "Порубне". Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівецькій області на двох пунктах пропуску на кордоні з Румунією та Молдовою відкрили електронну чергу. Йдеться про пункти "Порубне-Сірет" та "Мамалига-Крива". Відтепер водії можуть обрати потрібний пункт пропуску та визначити точний час перетину кордону.

Про це повідомили на сайті обласної адміністрації.

Як стати в електронну чергу?

Запис в електронну чергу для перетину кордону доступний на сайті – єЧерга. Водії мають зареєструвати на платформі, внести свої персональні дані та інформацію про транспорт. Якщо водій має задекларований вантаж, слід вказати номер митної декларації.

Опісля сайт підтвердить дані та вкаже орієнтовний час очікування на пункті пропуску. Якщо на дорогу до пункту водієві потрібно більше часу, він може відтермінувати час проходження кордону та продовжити тривалість перебування у черзі.

Що про електронну чергу кажуть водії?

На під'їзді до пункту пропуску "Порубне" водій Ілля Савчук сказав Суспільному, що перебуває в черзі другу добу. За його словами, сьогодні ще проходитиме живу чергу, бо останні 500 авто пропускають так. Завтра вже проїздитиме за електронною чергою.

Реєстрація в електронну чергу на пунктах пропуску розпочалася о 9 ранку, сказав у коментарі Суспільному водій вантажівки з Чернігова Євгеній Коротенко. В електронну чергу його записали логісти фірми, в якій працює. Наразі очікує повідомлення про час, коли зможе перетнути кордон.

"Зараз поліція роз'яснює, що поки на кордоні пропускають живу чергу, але з середи вже будуть заїздити за електронною й цієї черги на пункті не буде. Але сказали, що можемо реєструватися. Логісти нашої фірми без проблем мене зареєстрували – ввели назву фірми й номер транспорту, а хто приватник, то має реєструватися сам", – каже водій.

Євгеній каже, з електронною чергою перетнути кордон буде простіше й зручніше – це дасть змогу підтримувати почерговість проїзду.

"Ця черга вже давно працює на кордоні з Польщею. Так набагато краще. Виїздиш з дому й вже зареєстрований у черзі. Підібрав час та вже знаєш, на яку годину тобі треба бути на кордоні. Ніхто тебе не об'їжджає, всі їдуть один за одним. Порядок".

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

Вибір редакції

На початок