Апеляційний суд відхилив скаргу: Вінницька міська рада має прийняти у комунальну власність вісім бомбосховищ

Апеляційний суд відхилив скаргу: Вінницька міська рада має прийняти у комунальну власність вісім бомбосховищ

Прийняти у комунальну власність вісім бомбосховищ зобовʼязали Вінницьку міську раду. Апеляційний суд відхилив скаргу мерії на рішення, яке подавала прокуратура до адміністративного суду. Про це повідомляють на сайті обласної прокуратури.

У жовтні 2022 року Вінницька окружна прокуратура звернулася до суду з позовом зобов’язати Вінницьку міську раду розглянути й прийняти на черговій сесії (пленарному засіданні) рішення про надання згоди або відмову у наданні згоди на передачу з державної у комунальну власність вісім споруд цивільного захисту.

Це бомбосховища, розташовані у Вінниці. Загальна їх площа — 2,6 тис. м², місткість — 3300 людей. Свого часу, під час приватизації державних підприємств, приміщення не ввійшли до статутних капіталів новостворених суб’єктів господарювання.

Вінницький окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги прокуратури, утім Вінницька міська рада оскаржила його в апеляційному порядку.

Сьомий апеляційний адміністративний суд залишив скаргу Вінницької міської ради без задоволення, а рішення Вінницького окружного адміністративного суду – без змін.

Тож Вінницька міська рада найближчим часом має розглянути питання про прийняття бомбосховищ у комунальну власність та підготовку їх до експлуатації за цільовим призначенням.

Вибір редакції

На початок