На Сумщині за день зафіксували 106 влучань з території Росії. Пошкоджені будинки та лінії електромереж

На Сумщині за день зафіксували 106 влучань з території Росії. Пошкоджені будинки та лінії електромереж

З території Росії за день, 7 травня, 16 разів обстрілювали Сумську область. Зафіксовано 106 влучань. Пошкоджені приватні будівлі та лінії електромереж. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Обстрілів зазнали населені пункти Краснопільської, Великописарівської, Зноб-Новгородської, Есманської, Середино-Будської, Новослобідської, Білопільської та Юнаківської громад.

У Білопільській громаді зафіксовано 16 влучань з міномета та 5 - зі ствольної артилерії. Внаслідок обстрілу загорівся приватний будинок.

По місту Середина-Буда росіяни здійснили обстріл із ствольної артилерії (15 вибухів). Внаслідок обстрілу пошкоджено дві кватири в багатоквартирному будинку та складське приміщення. За інформацією ОК "Північ", обстріл стався близько 11:25.

З 20:37 до 21:10 зафіксовано 20 влучань зі ствольної артилерії в районі села Стара Гута. Внаслідок обстрілу пошкоджено 6 приватних будинків та будівля магазину, повідомили в ОК "Північ".

На територію Великописарівської громади стріляли з міномета (20 влучань). Також 5 мін розірвалися на території Новослобідської громади.

У Юнаківській і Краснопільській громадах зафіксовано обстріли зі ствольної артилерії (5 та 7 вибухів відповідно).

По Зноб-Новгородській громаді був обстріл із ствольної артилерії (17 вибухів). Внаслідок обстрілу в селищі Зноб-Новгородське пошкоджено електромережі, три приватні будинки та автомобіль. Також під обстрілом було село Заріччя цієї громади, повідомили військові.

Есманську громаду росіяни обстріляли з артилерії – 16 вибухів. В ОК "Північ" повідомили, що мова про села Бачівськ та Уланове.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок