В Асоціації футболу сподіваються найближчим часом повернути вболівальників на стадіони

В Асоціації футболу сподіваються найближчим часом повернути вболівальників на стадіони

В Асоціації футболу сподіваються найближчим часом повернути вболівальників на стадіони Facebook Андрій Павелко

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко заявив, що відкрити трибуни для глядачів можуть вже в 30-му або 31-му турі чемпіонату.

Про це після фіналу Кубка України, який відбувся в Харкові за зачиненими дверима, Павелко повідомив у коментарі телеканалам Футбол 1/2/3.

"Ми продовжуємо роботу над тим, щоб повернути уболівальників. Впритул працюємо з міністерством охорони здоров'я, Максимом Степановим і Віктором Ляшком. Ми маємо всі шанси, щоб в цьому або наступному турі ми могли відкрити для уболівальників 25% від місткості стадіону. Я думаю, що це все буде залежати від епідеміологічної ситуації та рішення МОЗ. Але ми кожен день на зв'язку, щоб уже в найближчі тури повернути наших уболівальників на стадіон", - сказав президент УАФ.

Зазначимо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов раніше закликав вболівальників з розумінням поставитися до заборони на відвідання спортивних подій і запевнив, що МОЗ шукає варіанти, як дозволити глядачам бути присутніми на змаганнях.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start