Відпочинок у Коблевому на Миколаївщині. Що відомо

Відпочинок у Коблевому на Миколаївщині. Що відомо

Відпочинок у Коблевому на Миколаївщині. Що відомо
Узбережжя Чорного моря. Фото: Світлана Кльосова/Суспільне Миколаїв

Відпочинок у Коблівській громаді в пляжний сезон 2023 року для туристів буде недоступним. Відвідувати узбережжя Чорного моря та купатися там заборонено. Втім відпочити можна буде біля басейну та на лимані.

Про це кореспондентам Суспільного розповів заступник сільського голови Коблівської територіальної громади Іван Кепіна.

У підпорядкуванні Коблівської громади туристичні села: Коблеве, Рибаківка, Морське та Лугове. У 2023 році відкриття пляжної зони на узбережжі Чорного моря заборонене.

"Пляжна зона заборонена зовсім. Є наказ військових і розпорядження ОВА. Вікторівка і село Лимани заборонені", — розповів Іван Кепіна.

У громаді розглядають можливість відкрити для відпочинку Тилігульський лиман. Також доступним буде відпочинок у готелях та туристичних комплексах, де є басейн, з забороною виходу на берег.

"Наше бачення: Тилігульський лиман — можна надати дозвіл на відпочинок, і на базах відпочинку, де є басейни. Є басейни з підігрівом, там можна і реабілітацію здійснювати військових після госпіталю. Ми ці питання обговорювали, тільки немає з ОВА офіційного дозволу", — сказав Кепіна.

Питання про доступ до Тилігульського лиману та баз відпочинку для туристів винесуть на розгляд депутатів селищної ради, як тільки буде відповідне розпорядження ОВА, сказав Іван Кепін.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок