У Часовому Ярі зруйнований міст — люди не можуть виїхати. Влада шукає є спосіб евакуювати містян

У Часовому Ярі зруйнований міст — люди не можуть виїхати. Влада шукає є спосіб евакуювати містян

У Часовому Ярі зруйнований міст — люди не можуть виїхати. Влада шукає є спосіб евакуювати містян
Воронка перед сильно пошкодженим житловим будинком у місті Часів Яр Донецької області під час російського вторгнення в Україну. 6 квітня 2023 року. Фото: Getty Images

У Часовому Ярі на Донеччині окупаційні війська зруйнували міст, що веде до мікрорайону Східний. Проїхати туди більше неможливо. Про це повідомив начальник міської військової адміністрації Часового Яру Сергій Чаус. Він додав, що людей заздалегідь попереджали про можливе руйнування моста, бо влада не виключала руйнування мосту.

"Зруйнований один із мостів сполучення з Бахмутом. На жаль, це так, цей міст пошкоджено. Певна кількість людей там залишилась (у східній частині Часів Яру), ми зараз розглядаємо, яким чином можна буде їх звідти вивезти", — повідомив Сергій Чаус.

Чаус додав, що кожного розу, коли влада та правоохоронці привозили допомогу у мікрорайон Східний, (який відрізан через руйнування мосту), людей вмовляли евакуюватись і попереджали про можливе руйнування моста.

"Ймовірність цього (знищення мосту) була давно. Виїхати звідти можливості нема, але пройти пішки можливо", — розповів Сергій Чаус.

Чаус додав, що ситуація в громаді "стабільно важка". Окупаційна армія не припиняє обстріли громади останні тижні, гатять по всій території.

Що відомо про ситуацію у місті Часів Яр

Військові РФ 21 березня обстріляли Часів Яр поблизу Бахмута. Внаслідок обстрілів пошкоджені більш як два десятки будинків — понад 10 приватних, багатоповерхівки, школа.

Російські війська щоденно обстрілюють Часів Яр, що на Донеччині. З населеного пункту евакуювали всіх дітей.

1 березня російська армія обстріляла Часів Яр Донецької області. Внаслідок обстрілів поранення отримала 75-річна жінка. Пошкоджені будівля школи, а також три житлові будинки.

Часів Яр був єдиною дільницею Артемівського управління по газопостачанню та газифікації, де фахівці облгазу змогли поновити пуск газу від початку відновлювальних робіт у 2022 році після піврічної перерви. Газ був поданий до понад 900 абонентів приватних будинків і 1500 споживачів багатоквартирних будинків. У місті до останнього працювали дві котельні.

21 лютого російські військові обстріляли Часів Яр.

15 лютого армія РФ протягом трьох годин била з "Градів" по Часовому Яру. Обстрілами знищені та пошкоджені 32 цивільних об’єкти – 23 житлових будинки, лікарню, міськраду, будинок культури, побутове приміщення, господарчі споруди, автомобілі.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок