"Думав, буде вихідний". Ліонель Мессі вибачився перед ПСЖ за поїздку до Саудівської Аравії

"Думав, буде вихідний". Ліонель Мессі вибачився перед ПСЖ за поїздку до Саудівської Аравії

"Думав, буде вихідний". Ліонель Мессі вибачився перед ПСЖ за поїздку до Саудівської Аравії
Ліонель Мессі. Фото: AP Photos

Через неї аргентинський футболіст отримав відсторонення від тренувань та ігор.

Нападник ПСЖ Ліонель Мессі вибачився перед клубом та своїми партнерами по команді за поїздку до Саудівської Аравії, яку не погодив. Відповідне відеозвернення вийшло у сторіз на сторінці футболіста.

Мессі після поразки ПСЖ від "Лорьяна" вирушив до Саудівської Аравії, не погодивши це рішення з клубом. За інформацією ESPN, аргентинець міг отримати відповідне право у разі перемоги команди, однак у підсумку той поєдинок закінчився поразкою 1:3.

Через поїздку до Саудівської Аравії Мессі отримав покарання від клубу - два тижні відсторонення від тренувань і матчів з командою. Через два дні після цього на сторінці Мессі з'явилося відео, в якому він уперше пояснив свій вчинок.

Мессі відзначив, що його поїздка до Саудівської Аравії без погодження з клубом - лише непорозуміння. Аргентинець думав, що після гри має вихідний, яким вирішив скористатися.

"Привіт всім, хотів записати це відео після всього, що сталося. Передусім, хочу вибачитися перед своїми партнерами по команді, перед клубом. Чесно, гадав, що у нас буде вихідний після гри, як це було у минулі тижні. Ця подорож до Саудівської Аравії вже була організована, і я не міг її скасувати, бо вже це робив. Перепрошую за те, що я зробив. Я тут, очікую на те, що вирішить клуб", - сказав Мессі у зверненні.

Поїздка Мессі до Саудівської Аравії могла бути пов'язана з його багатомільйонним контрактом із Саудівською Аравією. Аргентинець займається просуванням туризму в країні, яка хоче стати господарем чемпіонату світу-2030. Крім цього, за інформацією Reuters, Мессі отримав офіційну пропозицію від саудівського "Аль-Хіляля" щодо контракту на наступний сезон.

Ліонель Мессі в ПСЖ: що відомо

  • Перейшов до ПСЖ влітку 2021 року з "Барселони" на правах вільного агента.
  • У сезоні 2022/23 Мессі зіграв 37 матчів в усіх турнірах, забив 20 м'ячів.
  • Контракт Мессі з ПСЖ спливає у червні 2023 року. Угода включає в себе опцію продовження на третій рік у разі, якщо обидві сторони на це погодяться.
  • Через відсторонення Мессі пропустить наступні два поєдинки ПСЖ - проти "Труа" (7 травня) та "Аяччо" (13 травня).
На початок