Закладам освіти Кіровоградщини рекомендують 8 і 9 травня працювати дистанційно

Закладам освіти Кіровоградщини рекомендують 8 і 9 травня працювати дистанційно

Закладам освіти Кіровоградщини рекомендують 8 і 9 травня працювати дистанційно
Шкільний клас. Фото: Суспільне Кропивницький

Закладам освіти Кіровоградської області рекомендують 8 і 9 травня працювати дистанційно з міркувань безпеки. Про це Суспільному розповіла директорка обласного департаменту освіти Ельза Лещенко. Передусім, з її слів, організувати уроки онлайн попросили школи регіону.

"Розуміючи те, що для наших ворогів 9 травня – це сакральна дата, ми порекомендували всім територіальним громадам Кіровоградщини, закладам освіти обласного підпорядкування 8 і 9 травня навчатися в режимі онлайн", – сказала керівниця департаменту.

За словами Ельзи Лещенко, перед тим, як ухвалювати рішення щодо дистанційної роботи закладів освіти, дізналися їх про роботу 8 і 9 травня в інших регіонах: "Наш департамент здійснив моніторинг деяких територій України. Зокрема, Тернопіль, Львів не будуть в режимі онлайн, Закарпаття – не буде. Житомир, Черкащина і, загалом, більшість областей України перейдуть на дистанційне навчання. Більшу частину року діти навчаються дистанційно, тому не думаю, що це буде проблемою, а знання обов’язково надолужимо".

Майже всі територіальні громади області, сказала, дослухалися до рекомендацій: "Для батьків, освітян і органів влади головне – це безпекова ситуація. Є в нас укриття, але краще дітям бути біля батьків. А ми організуємо освітній процес так, як хочуть батьки. Наприклад, в обласному центрі і школи, а їм рекомендували передусім, і професійно-технічні заклади, і заклади дошкільної освіти воліють ці дні працювати в режимі онлайн".

5 травня рекомендації передали усім керівникам органів управління освіти сільських, селищних і міських рад та керівникам закладів обласного підпорядкування. За інформацією Ельзи Лещенко, 8 травня очно працюватимуть дев’ять з 452 шкіл регіону, за змішаною формою – 18 шкіл, дистанційно – 425. 9 травня на дистанційне навчання перейдуть ще шість шкіл, які 8-го працюватимуть очно, і вісім, які працюватимуть за змішаною формою. Таким чином 9 травня дистанційно навчатимуться 439 з 452 шкіл області, за змішаною формою – десять, очно – три.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок