Мультипредметний тест 2023: скільки випускників зареєструвались на Київщині

Мультипредметний тест 2023: скільки випускників зареєструвались на Київщині

Мультипредметний тест 2023: скільки випускників зареєструвались на Київщині
Ілюстативне фото: УНІАН

Для участі в Національному мультипредметному тесті на Київщині зареєструвались 15,2 тисячі людей. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Київської ОВА.

НМТ-2023 складатиметься з трьох блоків завдань, два з яких обов’язкові – українська мова та математика. Третій випускник обирає самостійно.

"Лідерами серед предметів на вибір є: історія України – 8 193 учасники, англійська мова – 4 455 учасників, біологія – 2 045 учасників", — розповіли в департаменті.

У 28 громадах області створять мережу тимчасових екзаменаційних центрів для складання тесту.

До 7 травня 2023 року зареєстрований учасник зможе в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні/за кордоном, в якому він бажає пройти НМТ).

Цього року закінчують навчання в 11 класах 11 180 випускників закладів загальної середньої освіти Київщини.

Дати основної та додаткової сесій

За даними УЦОЯО, тестування з НМТ-2023 відбудеться у дві сесії. Основна проходитиме з 5 до 23 червня, а додаткова – з 11 по 24 липня.

З 5 до 12 червня буде додатковий період, під час якого зможуть зареєструватися ті, хто не зміг з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації або які реєструвалися в основний період, але їм відмовили в реєстрації для участі. Не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде вказано дату, час і місце проведення НМТ. Учасники й учасниці додаткової сесії НМТ дізнаються про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарні дні до проведення додаткової сесії НМТ.

Кількість правильних відповідей у кожному блоці учасники й учасниці дізнаються одразу після завершення виконання завдань. До 28 червня на персональних сторінках учасників і учасниць розмістять інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів. Результати додаткової сесії з’являться до 29 липня.

Оцінка за шкалою 100-200 балів рейтингова. Щоб отримати по 100 рейтингових балів за кожен блок, достатньо набрати 4 бали з математики, іноземної мови, фізики, хімії; 5 балів – з української мови та біології, 6 балів – з історії України.

На початок