"Треба достойно йти": звільнився очільник рівненського автодору

"Треба достойно йти": звільнився очільник рівненського автодору

"Треба достойно йти": звільнився очільник рівненського автодору
Суспільне

Володимир Квачук звільнився з посади керівника рівненського облавтодору. На цій посаді він працював майже 7 років. Інформацію про звільнення шляховик підтвердив Суспільному особисто.

Пан Квачук пояснив, що пішов на такий крок з власної ініціативи. Запевняє, що жодного тиску чи примусу до цього не було.

"Є початок, є кінець всьому. Зараз зміни в державі відбуваються, керівництво змінюється і тут нічого дивного немає. Треба достойно йти, щоб в спину не виганяли. Ми працювали нормально, автодор і люди збережені, все стабільно і все на місці", – розповів ексочільник автодору.

Пан Квачук каже, що за чотири останніх роки не був у відпустках і найперше, що хоче тепер – це відпочити.

"Не брав відпусток, бо це ж відповідальність була шалена. Але люди бачили в роботі тільки негатив, позитиву ж ніхто не побачить", – додав шляховик.

Речник автодору Дмитро Леонтіюк Суспільному повідомив, що наразі тимчасово обов'язки керівника виконує головний інженер Олександр Гончарук.

Нагадаємо, Володимир Квачук облавтодором керував із жовтня 2013-го року. До того очолював дільницю шляховиків у Колоденці, перед тим – був керівником райавтодору в Гощі. Про майбутні плани поки що не говорить.

Перед новим роком змінилось керівництво Служби автодоріг області. Замість Петра Удовиченка на цю посаду призначили киянина Олексія Вострікова.

На початок