На Полтавщині попрощалися із загиблим воїном Сергієм Возним

На Полтавщині попрощалися із загиблим воїном Сергієм Возним

На Полтавщині попрощалися із загиблим воїном Сергієм Возним
Фото О. Кукури

Воїн із Мартинівської громади Сергій Возний поліг під час захисту України від російських військ. Про це Суспільному повідомила офіцерка відділу зв’язків з громадськістю обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Оксана Ворона.

Солдат Сергій Возний поліг 3 травня під час виконання бойового завдання поблизу селища Ямпіль на Донеччині. Чоловік був навідником, прощання із ним влаштували 5 травня у селі Варварівка, розповіла Оксана Ворона.

Як повідомили на офіційному сайті Мартинівської громади, Сергієві Возному було 48 років. Він працював, зокрема, на цукровому заводі, хлібопекарні та у Варварівській спеціалізованій школі-інтернаті.

"У 2014-2015 роках виконував свій громадянський обов’язок, захищаючи Україну від російського агресора в зоні АТО в Донецькій області. Нагороджений медалями "Учасник бойових дій" та "За участь в АТО". На початку повномасштабного вторгнення Росії на наші землі, 3 березня 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації. У Героя залишились дружина та двоє дітей", – йдеться у повідомленні.

Що відомо

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок