На Харківщині відновили пряме сполучення з Великобурлуцькою та Печенізькою громадами

На Харківщині відновили пряме сполучення з Великобурлуцькою та Печенізькою громадами

На Харківщині відновили пряме сполучення з Великобурлуцькою та Печенізькою громадами
Частково відновлений міст на трасі Т-21-11 Чугуїв — Печеніги — Великий Бурлук. Фото: Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України

На Харківщині частково відновили міст через річку Тетлега на трасі Т-21-11 Чугуїв — Печеніги — Великий Бурлук. Завдяки цьому вдалося налагодити пряме сполучення з Великобурлуцькою та Печенізькою громадами.

Про це повідомили у Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України.

"Поруч зі зруйнованим мостом у 2022 році влаштували переправу, яка могла обслуговувати транспорт вагою до 10 тонн. Вантажному транспорту доводилося використовувати багатокілометровий об'їзд. Наприкінці 2022 року Агентство відновлення розпочало часткову відбудову зруйнованого мосту", — йдеться у повідомленні.

"Частково відновлений міст забезпечить якісну логістику з Великобурлуцькою та Печенізькою громадами та безпечний рух транспорту. Міст полегшує роботу гуманітарних коридорів у східній частині Харківської області", — розповіли у Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України.

Що відомо

  • Під час бойових дій 26 лютого 2022 року міст через річку Теліга був зруйнований. Після деокупації області було влаштовано тимчасову переправу поруч зі зруйнованим мостом.
  • Російські окупанти намагалися зруйнувати дамбу в Печенігах на Харківщині, успіху не мали, повідомив 20 вересня Генштаб ЗСУ.
  • Жителів Печенізької громади на Харківщині попередили, як діяти в разі руйнування дамби.
  • Великобурлуцька громада була окупованою з перших днів російського вторгнення в Україну. Внаслідок українського контрнаступу російські військові покинули селище Великий Бурлук 12 вересня.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Вибір редакції

На початок