У п'яти ЦНАПах на Дніпропетровщині переселенці з Луганщини можуть подати заяви про пошкоджене майно: адреси

У п'яти ЦНАПах на Дніпропетровщині переселенці з Луганщини можуть подати заяви про пошкоджене майно: адреси

У п'яти ЦНАПах на Дніпропетровщині переселенці з Луганщини можуть подати заяви про пошкоджене майно: адреси
Дніпропетровська обласна військова адміністрація

У п'яти ЦНАПах Луганщини, які відновили роботу в Дніпропетровській області, можна подати повідомлення про пошкоджене та зруйноване майно. Про це повідомили в Луганській обласній військовій адміністрації.

До ЦНАПів можуть звертатися переселенці з Луганської області незалежно від свого місця реєстрації.

Адреси:

1. Дніпро, площа Троїцька, 5-А (Лисичанська військова адміністрація), тел. +38 095 655 86 06;

2. Дніпро, проспект Петра Калнишевського, 27-К (в «Цифровому хабі» Сєвєродонецької військової адміністрації), ел. пошта: [email protected];

3. Дніпро, проспект Олександра Поля, 98-Д (місце розташування Рубіжанської військової адміністрації), тел.: + 38 066 893 69 37;

4. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 72 (Кремінська військова адміністрація), тел. +38 095 820 71 24;

5. село Богданівка, Павлоградського району, вул. Шевченка, 32-Г, (Гірська військова адміністрація), тел. +38 067 711 98 57;

Водночас переселенці можуть самостійно складати та подавати інформаційні повідомлення через Портал «Дія».

"Такі інформаційні повідомлення будуть прирівняні до заяв про надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна після набуття чинності Законом України про врегулювання відносин щодо компенсації за пошкодження та знищення об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації", — сказано в повідомленні.

Повідомлення про пошкоджене та зруйноване майно жителі Луганщини загалом можуть через 11 ЦНАПів регіону, які діють на Дніпропетровщині, у Києві, Полтаві, Житомирі та Черкасах.

Що відомо

  • Станом на кінець квітня 2023 року у 2,5 млн громадян України житло зруйновано або пошкоджено внаслідок війни, повідомила віцепрем'єр-міністр Ірина Верещук.
  • 200 тисяч українців наразі мешкають у місцях компактного проживання, зокрема близько 5 тисяч українців — у 25 побудованих модульних містечках.
  • 22 березня Світовий банк повідомив, що на повоєнне відновлення України потрібно 411 млрд доларів, що у 2,6 раза перевищує очікуваний ВВП України у 2022 році.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок