Історія України — найбільш популярна. На Кіровоградщині закінчилась реєстрація на мультипредметний тест

Історія України — найбільш популярна. На Кіровоградщині закінчилась реєстрація на мультипредметний тест

Історія України — найбільш популярна. На Кіровоградщині закінчилась реєстрація на мультипредметний тест
Урок з української мови в одинадцятому класі навчально-виховного комплексу "Мрія". Фото: Суспільне Кропивницький

У Кіровоградській області на мультипредметний тест зареєструвалися 6591 учасник. Історія України — наймасовіший з предметів на вибір – її обрали 3923 учасники, іноземні мови — 1394, біологію — 1040, розповіла Суспільному завідувачка центру оцінювання якості освіти Любов Корж. Реєстрація на тестування закінчилась 3 травня.

За словами Любові Корж, до 7 травня можна змінити місце, де складатимуть мультитест, третій предмет на вибір, а також можна вибрати сесію: основну чи додаткову.

Цьогоріч вступники складатимуть два обов’язкових предмети – українську мову та математику і третій предмет на вибір: історія України, англійська мова, французька, німецька, іспанська, біологія, фізика та хімія. На виконання тесту матимуть три години, торік було дві.

Випускники у цьому році реєструвалися самостійно онлайн.

"На реєстрацію в школу прийшов весь клас під час весняних канікул і ми все це разом зробили з нашими вчителями, я б не сказав, що все це було складно. За хвилин 40. Вчителі з усім нам допомогли", – розповів одинадцятикласник Максим Мінека.

"У цьому році повернули на доопрацювання 196 документів. Вся справа в тому, що неточності були, мабуть, через те, що вперше учасники реєструвалися самостійно, коли раніше була відповідальна особа в школі, яка реєструвала їх, яка формувала пакет документів, відправляла через пошту, то в цьому році учасники робили це самі", –сказала Любов Корж.

Як і торік, з метою безпеки, адреси центрів тестування, не називають. Основна сесія відбудеться з 5 по 23 червня, додаткова – вкінці червня-липня.

За інформацією Любов Корж, після 7 травня через два тижні учасники отримають повідомлення-запрошення, де і в який день будуть складати тест. "Хочу звернути увагу – ця інформація конфіденційна: нікому про це не говоримо, це з метою безпеки".

На додаткову сесію можна буде зареєструватися з 5 по 12 червня.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок