На Полтавщині попрощаються із Андрієм Коваленком, який загинув на війні

На Полтавщині попрощаються із Андрієм Коваленком, який загинув на війні

На Полтавщині попрощаються із Андрієм Коваленком, який загинув на війні
Фото: Сенчанська громада

Андрій Коваленко поліг під час оборони України від російських військ. Про це Суспільному повідомила офіцерка відділу зв’язків з громадськістю обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Оксана Ворона.

Боєць Андрій Коваленко з 18 травня 2022-го року вважався безвісти зниклим. Він поліг під час виконання бойового завдання. Сталося це поблизу села Мале Веселе Харківської області.

"Після здобуття освіти, з 16.11.1999-го до 11.04.2001-го проходив строкову військову службу. Після вторгнення окупантів на схід України був призваний по частковій мобілізації та захищав Україну з 20.03.2015-го до 14.04.2016-го. З жовтня 2016-го вступив на службу по контракту і захищав незалежність та свободу своєї держави до останнього подиху", - повідомили на сайті Сенчанської громади.

Військовий мав звання старший сержант. Чоловікові було 43 роки. Прощання з Андрієм Коваленком відбудеться 5 травня у селі Вирішальне, звідки він родом. У загиблого залишилися мати та сестра.

Що відомо

  • Уранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі. Після цього російські війська вторглися на територію України.
  • Президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні. 25 лютого за це проголосувала Верховна Рада.

Читайте також

"Ми це зробили заради доньки": загиблому Ігорю Турмію з Полтавщини хочуть присвоїти звання Героя

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок