Дніпропетровщина отримала 36 нових машин "швидкої" допомоги

Дніпропетровщина отримала 36 нових машин "швидкої" допомоги

Дніпропетровщина отримала 36 нових машин "швидкої" допомоги
Фото: Дніпропетровська обласна рада

Автопарк Дніпропетровського обласного центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф поповнився 36 новими машинами «швидкої». Про це повідомили в пресслужбі Дніпропетровської обласної ради.

Машини комунальне підприємство отримало від держпідприємства «Медичні закупівлі» Міністерства охорони здоров'я.

В автівках є електрокардіографи, дефібрилятори, монітори пацієнта, кисневі балони – все необхідне для порятунку людей, сказав генеральний директор центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко.

«Реанімація під час транспортування пацієнта до медзакладу потребує якісного технічного оснащення. І машини теж мають бути сучасними, адже надання екстреної медичної допомоги – це вчасне довезення людини до спеціалістів. Тому нові карети «швидкої» стануть незамінними помічниками в нашій роботі», – зазначив він.

За повідомленням, два роки тому вперше за часи незалежності України автопарк підприємства повністю оновили. У його розпорядженні було 177 нових повністю укомплектованих машин.

Але повномасштабна війна поставила нові виклики, зокрема щодо кількості машин. 2022 року Дніпропетровщина передала 39 своїх "швидких" на потреби ЗСУ.

Читайте також

Наблизити вакцинацію до людей. Дніпропетровщина отримала автобуси, якими підвозитимуть до пунктів щеплень

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок