Майже пів сотні підприємців Кривого Рогу отримали мікрогранти й створили нові робочі місця

Майже пів сотні підприємців Кривого Рогу отримали мікрогранти й створили нові робочі місця

Майже пів сотні підприємців Кривого Рогу отримали мікрогранти й створили нові робочі місця
Фото: Криворізька міська рада

У Кривому Розі на Дніпропетровщині у рамках програми "Власна справа" 44 підприємці отримали мікрогранти й створили 92 нових робочих місця. Про це сказано в повідомленні пресслужби Криворізької міської ради.

Напрямки, в яких працюють бізнесмени, різноманітні: це і виробництво комбікормів, виготовлення круп, роздрібна торгівля, продаж фільтрованої води, відкриття салону краси, ательє, кафе тощо.

Ще 46 підприємців подалися на державні гранти, розробивши свої бізнес-проєкти.

За інформацією з міськради, за програмою "Власна справа" можна отримати фінансову підтримку від держави у вигляді мікрогранту: від 50 до 250 тисяч гривень. Гроші належить витратити на придбання обладнання, закупівлю сировини, оренду приміщень. Обов’язковою умовою виділення коштів є створення одного чи двох робочих місць – у залежності від суми отриманого гранту.

Загалом з початку повномасштабної війни у Кривому Розі зареєстрували 837 нових суб’єктів бізнесу, майже кожен четвертий – 2023 року.

Що відомо

  • У рамках урядового проєкту "єРобота" українцям видано понад 4 тисячі грантів на розвиток підприємництва на загальну суму 2,4 мільярда гривень, повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.
  • Загалом від початку запуску проєкту "єРобота" у липні 2022 року за програмою "Власна справа" видано 3 727 мікрогрантів на 876 млн грн. На розвиток переробних підприємств видано 239 грантів на 1,3 млрд грн, на садівництво — 74 гранти на 152 млн грн, на розвиток тепличного господарства — 10 грантів на 51 млн грн.

Читайте також

Підприємець з Дніпра отримав мікрогрант від держави та відкрив пекарню: як одержати до 250 тисяч гривень

Наскільки популярна "єРобота". В асоціації підприємців розповіли про грантову програму уряду

"єРобота". Як бізнес може отримати три гранти від держави

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок