Безпілотники атакували нафтопереробні заводи у Краснодарському краї та Ростовській області РФ

Безпілотники атакували нафтопереробні заводи у Краснодарському краї та Ростовській області РФ

Безпілотники атакували нафтопереробні заводи у Краснодарському краї та Ростовській області РФ
Пожежа на Новошахтинському НПЗ у Ростовській області Росії внаслідок атаки безпілотників 22 червня 2022 року, фото: AP

У ніч на 4 травня безпілотники атакували Новошахтинський завод нафтопродуктів у Ростовській області та Ільський нафтопереробний завод у Краснодарському краї Росії.

Як повідомив глава Ростовської області Василь Голубєв, безпілотний літальний апарат вночі врізався в конструкції шляхопроводу споруджуваного заводу, після чого вибухнув.

"Пожежу, що виникла в результаті вибуху, негайно загасили. Пожежники до гасіння пожежі не залучалися, горіння ліквідували служби підприємства. Жертв і постраждалих немає. Збитки конструкціям завдані незначні", — написав Голубєв у Telegram.

Також близько третьої ночі, як повідомило агенство ТАСС, здійнялася пожежа у резервуарі Ільського нафтопереробного заводу. Причиною стало падіння безпілотника.

Згодом агенство із посиланням на губернатора Краснодарського краю повідомило, що попередньо внаслідок пожежі постраждалих немає. Площа пожежі склала 400 квадратних метрів.

Напередодні, 3 травня, у Москві заявили, що Київ начебто атакував Кремль безпілотниками, але Путін не постраждав. В ОПУ заперечили причетність України до "дронової атаки" по Кремлю і заявили, що нічний інцидент може свідчити про підготовку російським керівництвом масштабного теракту.

Також 3 травня у Росії у Краснодарському краї через падіння безпілотника загорівся резервуар із нафтопродуктами в селищі Волна Темрюкського району.

29 квітня у тимчасово окупованому Росією Севастополі після вибуху зайнялася нафтобаза. За даними російської сторони, причиною пожежі став удар безпілотного літального апарату.

Новошахтинський НПЗ також вже постраждав не вперше: 22 червня 2022 року там здійнялася пожежа, ймовірно, внаслідок удару безпілотника.

Читайте також

РФ вночі атакувала Україну, Зеленський в Нідерландах, США виділили новий пакет допомоги. 435 день війни. Онлайн

На початок