Відновлення Одеської області: кого планують залучити та як будуватимуть план

Відновлення Одеської області: кого планують залучити та як будуватимуть план

Відновлення Одеської області: кого планують залучити та як будуватимуть план
Олена Іванова (друга), Артем Вівдич (третій) на фото. Фото: Медіацентр Україна – Одеса

До відновлення Одеської області планують залучати експертів, які мають фахові спеціалізації. Про це 3 травня під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла керівниця офісу роботи з територіальними громадами Олена Іванова.

"Мультидонорська команда буде працювати над розвитком нашого регіону. Ми домовилися з нашими партнерами про супровід, і будемо проводити ще чотири подібні заходи з розробки плану стратегію відновлення Одещини. Всі охочі, які мають фахові спеціалізації, можуть долучитися для стратегічного планування", — зазначила керівниця.

Національний експерт з відновлення громад Всеукраїнської Асоціації об'єднаних територіальних громад, експерт швейцарсько-українського проєкту DECIDE Артем Вівдич розповів, що план відновлення Одеської області має відповісти на три запитання.

"Перше: яким чином мінімізувати збитки, які потенційно може нанести Росія. Друге: відновити краще ніж було. Пошкодженні об'єкти мають бути відновлені відповідно до вимог інклюзивності, екології, енергоефективності. Третє: розробити план соціально-економічного розвитку регіону до 2027 року з урахуванням, що північний сусід залишається поруч і що Україна стала ближче до ЕС", — пояснив експерт.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок