Водопілля у Києві: за добу рівень води в р. Дніпро зріс на 3 см

Водопілля у Києві: за добу рівень води в р. Дніпро зріс на 3 см

Водопілля у Києві: за добу рівень води в р. Дніпро зріс на 3 см
Повінь у Гідропарку, Київ 17 квітня 2023 року. Фото: Владислав Мусієнко/Суспільне

Станом на 11:00 3 травня рівень води р. Дніпро у Києві біля мосту "Метро" становить 9 300 см (за Балтійською системою висотПрийнята в СРСР у 1977 році система абсолютних висот). Це на 3 см вище, ніж попередньої доби. Промисловим об’єктам і житловим масивам столиці підтоплення не загрожує.

Про це інформує пресслужба Київської міської військової адміністрації у Telegram.

Як зазначив начальник КМВА Сергій Попко, аварійних підтоплень по Києву не зафіксовано. Рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається І (жовтий).

За даними КМВА, утримується затоплення заплави шаром близько 50 см. Залишаються підтопленими заплавні території: острови у парку "Муромець", "Гідропарк", Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків. За словами Сергія Попка, моніторинг цьогорічного водопілля у столиці триває.

Що відомо про підтоплення Києва та області

У Києві та деяких районах Київщини тривають підтоплення дачних будинків та присадибних ділянок, які розташовані поруч із берегом Дніпра. Це пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, пояснили в Укргідрометцентрі, а також тоді оголосили ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

У Києві 25-26 квітня зафіксували зростання рівня води у Дніпрі після тижневого спаду.

Протягом останніх днів минулого тижня фіксувалося збільшення рівня води в річці. Голова КМВА Сергій Попко попереджає, що можлива друга хвиля водопілля в регіоні на початку травня.

Станом на ранок 1 травня рівень води в річці Дніпро у Києві не змінився, він становив 9 296 см біля моста "Метро", так само, як і напередодні. 2 травня рівень води в річці Дніпро піднявся на 1 см.

Читайте також

Майже довоєнний рівень: у КМДА розповіли, скільки людей проживають у Києві

На площі Українських Героїв у Києві приберуть конструкцію із футбольним м'ячем

На початок