Ображав та принижував дружину: киянина підозрюють у домашньому насильстві

Ображав та принижував дружину: киянина підозрюють у домашньому насильстві

Ображав та принижував дружину: киянина підозрюють у домашньому насильстві
Фото: УНІАН

У Києві чоловік неодноразово ображав та принижував дружину. Вона звернулась до поліції через домашнє насильство. Про це повідомили у Поліції Києва.

Правоохоронці встановили, що чоловік проживав зі своєю 60-річною дружиною та впродовж тривалого часу систематично ображав, нецензурно лаявся та принижував її.

"Згідно висновку судово-психіатричного експерта, протиправні дії з боку чоловіка завдали потерпілій переживання та погіршення самопочуття", — йдеться в повідомленні.

Ображав та принижував дружину: киянина підозрюють у домашньому насильстві
Киянина підозрюють у домашньому насильстві. Фото: Поліція Києва

Поліцейські мобільної групи протидії домашньому насильству склали адмінпротоколи за ст. 173-2 Кодексу України та винесли терміновий заборонний припис стосовно киянина. Також правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ст. 126-1 домашнє насильство. Чоловіку загрожує позбавлення волі до 2 років.

У Києві працює цілодобова Служба "Телефон довіри" за номерами 1500 (зі стаціонарного) та 044 272 1500 (з мобільного).

Що відомо про звернення до психологів стосовно насильства та стресових ситуацій в Києві

За три місяці 2023 року на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству 15-00 надійшло 3365 звернень. Із них 940 — щодо домашнього насильства.

Із 25 листопада до 10 грудня в Україні проходили акції та тематичні події у рамках "16 днів проти насильства". Усі вони мають на меті нагадати, що будь-які форми насильства є порушенням прав людини. Зокрема, в Солом'янській районній держадміністрації Києва презентували інсталяцію "Відчинимо правду про насильство".

Станом на кінець жовтня з початку 2022 року на київську цілодобову службу телефону довіри 15-00 надійшло майже 10 тисяч звернень стосовно домашнього насильства та стресу через війну. Після повномасштабного вторгнення РФ люди почали звертатися з переживаннями через війну, страх загинути, втратити близьких. З 24 лютого психологи отримали понад 7480 таких звернень.

Читайте також

Продавав "дозволи" на стихійну торгівлю: у Києві затримали посадовця РДА

Чоловік, який знеструмив кисневу підстанцію Харківської обласної інфекційної лікарні, намагався вкрасти кабель — Нартов

На початок