У Сумах розпочалися змагання юних легкоатлетів

У Сумах розпочалися змагання юних легкоатлетів

У Сумах розпочалися змагання юних легкоатлетів
Суспільне Суми

У Сумах 2 травня стартував Чемпіонат області з чотириборства серед юнаків та дівчат 2010-2011 років народження, серед вихованців дитячо-юнацьких шкіл області.

"У цій віковій категорії обласних змагань не було кілька років. Спочатку пандемія, потім війна", - розповів директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи Юрій Бєлан. За його словами, наразі на змаганнях представлені юнаки і дівчата з 7 команд — із Сум, Степанівки, Краснопілля, Ромен, Шостки, Тростянця та Охтирки.

У Суми приїхали понад сто спортсменів.

Олексій Ганжа тренує команду обласної ДЮСШ. "На турнірі відберемо кращих учнів для участі у чемпіонаті України з чотириборства. Будуть і медалі, і грамоти, і кращі відберуться на всеукраїнські змагання", - розповів тренер.

У Сумах розпочалися змагання юних легкоатлетів
Суспільне Суми

Валентина Литвиненко привезла 10 спортсменів з Охтирки – 8 дівчат та двох хлопців. Тренерка розповіла, що головне — це дати дітям можливість перемогти самих себе. "Звісно, хочеться медалей. Але якщо вони не переможуть – вони переможуть себе. Вони доведуть, що вони є сильні, вони будуть старатися показати себе на наступний рік. На змаганнях вини набираються досвіду і затверджують себе як особистість", - вважає тренерка.

Спортсмени змагатимуться два дні. Вони виборюватимуть звання кращого легкоатлета у бігові на 60 метрів, стрибках у довжину, метанні м’яча та бігові на 500 метрів. Завершиться чемпіонат 3 травня.

Читайте також

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок