В Івано-Франківську відбудеться літературна резиденція імені Олега Лишеги

В Івано-Франківську відбудеться літературна резиденція імені Олега Лишеги

В Івано-Франківську відбудеться літературна резиденція імені Олега Лишеги
Фото: Facebook/Тепле місто

З 1 червня до 1 липня 2023 року в Івано-Франківську відбудеться літературна резиденція імені Олега Лишеги. Про це повідомили на сторінці платформи "Тепле Місто" у Facebook.

Резиденція передбачає участь у двох публічних подіях в Івано-Франківську (на початку та наприкінці періоду перебування), написання та публікацію есею про Олега Лишегу, поїздку в Тисменицю, де поет і перекладач народився.

"Це — можливість впродовж місяця працювати над власними текстами чи перекладами та ознайомитися з актуальними контекстами Франківська та регіону", — йдеться у дописі.

Заявку на участь можна подати до 14 травня включно за посиланням. Організатори оберуть чотирьох учасників.

Олег Лишега — поет, драматург та перекладач. Народився у Тисмениці. У 2000 році Олег Лишега та Джеймс Брасфілд одержали нагороду ПЕН-клубу за переклад англійською мовою збірки "Вибрані вірші Олега Лишеги".

Книга Лишеги "Друже Лі Бо, брате Ду Фу" у 2010 році увійшла до довгого списку премії української служби BBC "Книга року".

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок