Евакуація — не обов'язкова. У прифронтовому Торському на Донеччині лишається шестеро дітей

Евакуація — не обов'язкова. У прифронтовому Торському на Донеччині лишається шестеро дітей

Евакуація — не обов'язкова. У прифронтовому Торському на Донеччині лишається шестеро дітей
Пошкоджений обстрілами будинок у Торському. Фото: поліція Донеччини/Facebook

В селі Торське Лиманської громади, що на Донеччині, залишається шестеро дітей та 213 дорослих.

Про це повідомили в поліції Донеччини.

Саме поліцейські доставляють в село, що розташоване на лінії зіткнення необхідні жителям продукти та евакують людей, коли ті погоджуються.

Торське не входить до переліку населених пунктів, де оголошено примусову евакуацію дітей, зауважили у поліції, але тут постійні обстріли.

"Затишшя страшніше за обстріли. Коли тихо — нам страшно", — розказала поліцейським місцева жителька.

"Всі будинки зруйновані. Люди залишаються тільки ті, хто зробили вибір. Відмовляються від евакуації. Але раніше ми масово вивозили людей, то зараз проходить евакуація точково, це поодинокі випадки, коли люди дзвонять і просять по допомогу", — розповіла речниця поліції Донеччини Олександра Гаврилко.

Цього разу в Торське привезли 300 буханців хліба.

Що відомо про Торське

Що відомо про евакуацію дітей з Донеччини

4 квітня МінТОТ оголосив, що примусову евакуацію у Донецькій області запровадили у 21-му населеному пункті Донецької області, звідти із батьками мають вивезти понад 120 дітей, які проживають поруч з лінією фронту. До цього родини з дітьми примусово вивозили лише в Бахмуті та планували розпочати примусову евакуацію в 13 громадах, зокрема в Авдіївській та Очеретинській.

Рішення про примусову евакуацію дітей, коли батьки чи опікуни зобов'язані виїхати з небезпечного населеного пункту, приймає обласна військова адміністрація.

За даними на 11 квітня, в ході примусової евакуації у Донецькій області всіх неповнолітніх із батьками чи опікунами вивезли вже з одинадцяти населених пунктів. Це Іванівське, Часів Яр, Голубівка, Привілля, Роздолівка, Вугледар, Максимільянівка, Орлівка, Бердичі, Первомайське, Новокалинове.

В Авдіївці на 1 травня, за даними МВА, залишалося одна дитина.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок