У Франківській ОТГ відшкодують збитки від паводків 17 сім’ям

У Франківській ОТГ відшкодують збитки від паводків 17 сім’ям

У Франківській ОТГ відшкодують збитки від паводків 17 сім’ям
Суспільне Карпати

З 260-ти заяв, які жителі Івано-Франківської ОТГ подали у міськраду задля компенсації збитків від паводків, під відшкодування потрапляють тільки 17. Про це повідомили на позачерговому засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

"Якщо брати по селах, то Підпечери, Івано-Франківськ, Березівка - по чотири, Крихівці - три, Черніїв - одна та Узин - одна. Це були пошкоджені житлові будівлі, і вода знаходилася усередині. Ці заяви вже сто відсотків опрацьовані. Вони підпадають під третю категорію постраждалих і виплату по 20 тис. грн на сім'ю", - каже заступниця начальниці управління економічного та інтеграційного розвитку міськвиконкому Світлана Криворучко.

Комісія ще опрацьовує решту заяв. У багатьох із них зафіксовано, що вода дійшла до фундаментів житлових будинків. Якщо такі випадки погодить комісія, то, за словами Світлани Криворучко, реєстри ще можна буде подати додатково.

Постраждалим від негоди сім’ям з Підпечер, Узина, Березівки, Чернієва, Крихівців та Івано-Франківська виплатять матеріальну допомогу за рахунок грошей з резервного фонду державного бюджету.

Нагадаємо, органи місцевого самоврядування мали подати перелік постраждалих від паводків домогосподарств до 15:00 шостого липня. Відтак комісії з оцінки збитків працювали на вихідних.

Громадян, які постраждали від повені, консультуватимуть юристи безоплатної правової допомоги.

На початок