У нацполіції Буковини новий керівник: що про нього відомо

У нацполіції Буковини новий керівник: що про нього відомо

Оновлено
У нацполіції Буковини новий керівник: що про нього відомо
Фото: Нацполіція Чернівецької області

У Чернівецькій області представили тимчасового виконувача обов'язків керівника нацполіції Віктора Нечитайла. Він замінив Руслана Дударця, який очолював нацполіцію області з вересня з 2021 року.

Про це повідомили на сайті нацполіції області.

Дударця перевели на іншу посаду в органах внутрішніх справ, повідомила Суспільному речниця поліції області Кароліна Маришева.

Що відомо про Нечитайла

Віктор Нечитайло – полковник поліції. У 1998 році закінчив Донецький інститут внутрішніх справ. У 2004 році завершив навчання у Донецькому державному університеті управління за спеціальністю "Правознавство, менеджмент організацій".

У правоохоронних органах чоловік служить вже 24 роки. Розпочав службу на посаді інспектора відділення по контролю за дотриманням транспортної дисципліни МВС України у Донецькій області.

З 2005 року обіймав посаду заступника начальника інспекції з особового складу. Згодом Віктор Нечитайло працював на керівних посадах нацполіції у Донецькій області.

З квітня 2016 року Нечитайло був заступником начальника нацполіції Києва.

Що відомо

  • З 1 вересня 2021 року посаду голови нацполіції Чернівецької області займав Руслан Дударець. До призначення Дударець три роки працював заступником начальника Головного слідчого управління Нацполіції. Він киянин, кандидат юридичних наук.

Читайте Суспільне Чернівці в Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок