У Києві попрощалися з загиблим на війні журналістом Олександром Бондаренком

У Києві попрощалися з загиблим на війні журналістом Олександром Бондаренком

У Києві попрощалися з загиблим на війні журналістом Олександром Бондаренком
Журналіст Олександр Бондаренко. Фото: з Фейсбуку RMA

У Києві сьогодні, 1 травня, попрощалися з військовослужбовцем, журналістом, співробітником Агентства стратегічних комунікацій RMA Олександром Бондаренком. Він загинув під час виконання бойового завдання під Кремінною на Луганщині.

Як повідомляє кореспондентка Суспільного, церемонія прощання відбулася на Алеї Героїв на Лісовому кладовищі. Віддати шану загиблому бійцю прийшли його рідні, друзі, колеги і бойові побратими.

Поховання Олександра Бондаренка
Дружина і син біля труни Олександра Бондаренка. Київ. 1 травня 2023р. Фото: Дарина Коломієць / Суспільне

"Він навчив мене багато чого, ми разом робили теж багато чого. І він помер. Він би точно не хотів, щоб ми тут плакали. Я це точно знаю. Таке життя і ми маємо це прийняти", — сказав сил Олександра Бондаренка Михайло.

Серед тих, хто прийшов на церемонію прощання з загиблим на війні журналістом, побратим Андрій. Суспільному він розповів, що Олександр загинув під кульового поранення під час виконання бойового завдання. Востаннє з товаришем спілкувалися за два дні до його загибелі.

Прощання з Олександром Бондаренком
Бойові побратими накривають труну Олександра Бондаренка українським прапором. Київ. 1 травня 2023р. Фото: Дарина Коломієць / Суспільне

"Це дуже інтелігентна людина, розвинута, він дуже багато читав, дуже багато знав. Його ідеї, як він бачив цей світ. Маючі такі якості, він був найкращим солдатом, він був кращим серед людей. Він загинув в бою, це було кульове поранення. На жаль, мене не було поруч з ним. За два дні до його останнього бойового виходу ми списувалися, трохи менше місяця тому я отримав поранення і він весь час питав, як у мене справи. А я переживав, як він там", — розповів Андрій.

Під час церемонії прощання Олександра Бондаренка нагородили посмертно пам'ятною медаллю 112 територіальної оборони.

Олександр Бондаренко навчався у Луганському педагогічному університеті, працював на кількох українських телеканалах. У журналістиці починав радіоведучим на FM-радіо в Луганську, працював на "ВВС Україна", потім на "ТРК Україна". Звідти пішов у сферу комунікацій.

Він пішов захищати Україну з перших днів повномасштабного російського вторгнення. Олександр Бондаренко, за словами друзів, загинув минулого тижня під Кремінною на Луганщині.

Читайте також

Нічна ракетна атака по Україні, удар по Павлограду, контратака в Бахмуті. 432 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок