Країни G7 хочуть запровадити закони для регулювання штучного інтелекту — Reuters

Країни G7 хочуть запровадити закони для регулювання штучного інтелекту — Reuters

Країни G7 хочуть запровадити закони для регулювання штучного інтелекту — Reuters
Зустріч міністрів закордонних справ країн G7 у Японії, Каруїдзава, 18 квітня 2023 року, фото: AP

Країни-члени "Великої сімки" обговорюють питання ухвалення законодавства, яке регулюватиме застосування технологій, пов’язаних зі штучним інтелектом.

Про це 30 квітня повідомляє Reuters.

"Група семи розвинених країн має ухвалити "засноване на ризику" регулювання штучного інтелекту, погодилися їхні міністри з цифрових технологій у неділю, оскільки європейські законодавці поспішають ухвалити закон про штучний інтелект, щоб забезпечити дотримання правил для нових інструментів, таких як ChatGPT", — йдеться у повідомленні.

Очікується, що регулювання водночас має зберегти відкрите та сприятливе середовище для розвитку технологій штучного інтелекту, а також ґрунтуватися на демократичних цінностях.

"Ми плануємо організувати майбутні дискусії G7 щодо генеративного штучного інтелекту, які можуть включати такі теми, як управління, захист прав інтелектуальної власності, в тому числі з авторськими правами, сприяння прозорості, боротьба з дезінформацією", включно з маніпулюванням інформацією з боку іноземних сил", — заявили міністри.

Міністр цифрових технологій Японії Таро Коно зауважив, що крім проблем інтелектуальної власності країни G7 визнали ризики для безпеки, оскільки штучний інтелект може продукувати фейкові новини та руйнівні рішення для суспільства, якщо дані, на яких він базується, є несправжніми.

Читайте також

Японія планує вести переговори про ризики штучного інтелекту на саміті G7

Google працює над пошуковиком зі штучним інтелектом – NYT

Ілон Маск створив компанію X.AI, яка займатиметься штучним інтелектом

ЗСУ отримають далекобійні ракети від Великої Британії, Україна залучила перші інвестиції. 431 день війни. Онлайн

На початок