Фінал Кубка України судитиме жіноча бригада арбітрів

Фінал Кубка України судитиме жіноча бригада арбітрів

Фінал Кубка України судитиме жіноча бригада арбітрів УНІАН

Українська асоціація футболу (УАФ) оприлюднила список офіційних осіб фінального протистояння між "Динамо" та "Ворсклою". Головним арбітром призначено Катерину Монзуль.

Про це повідомляє пресслужба УАФ. Фінал Кубка України обслуговуватиме жіноча суддівська бригада на чолі з Катериною Монзуль (Харків). На флангах їй допомагатимуть Олександра Ардашева та Марина Стрілецька. Четвертим арбітром призначено Анастасію Романюк. За систему ВАР відповідатиме Віталій Романов.

Зазначимо, після поновлення футбольного сезону в Україні (з 30 травня) Катерина Монзуль працюватиме вже на четвертому поєдинку киян. Раніше вона розсудила українське "Класичне", де скасувала гол Сергія Сидорчука, а також - півфінал Кубка України, де така ж доля спіткала гол Беньяміна Вербича. Жіноча суддівська бригада в тому ж складі працювала й на другому півфіналі - між "Ворсклою" та "Маріуполем".

Фінальна зустріч відбудеться 8 липня о 21:30. Пряму трансляцію проведе суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start