Скільки жителів Луцької громади подали заявки на отримання сміттєвих контейнерів

Скільки жителів Луцької громади подали заявки на отримання сміттєвих контейнерів

Ексклюзивно

У Луцькій громаді 235 людей, які проживають в індивідуальних будинках, звернулися до "Луцькспецкомунтрансу" із заявами на безоплатне отримання або придбання сміттєвих контейнерів зі знижкою, – розповів Суспільному начальник відділу збуту комунального підприємства Віктор Поліщук.

Найбільше заяв, зі слів посадовця, надійшло від лучан. Також за контейнерами для побутових відходів звернулося орієнтовно 30 % жителів прилеглих до міста сіл.

"Поки записували їх адреси та роз'яснювали, які документи потрібні. Коли привезуть нам баки, тоді будемо телефонувати до мешканців і можуть підходити. У трьох місцях будемо оформляти далі ці заявки на баки: у ЦНАПіЛуцьк, вул. Лесі Українки, 35, в Муніципальному сервісному центріЛуцьк, вулиця Винниченка, 26 та в абонентському відділіЛуцьк, вулиця Дубнівська, 64 "Луцькспецкомунтрансу", – сказав посадовець.

Контейнери для побутових відходів закупляє Луцька міська рада. Як повідомив директор комунального підприємства "Луцькспецкомунтранс" Володимир Марценюк, наразі тендерна закупівля вже відбулася: уклали угоду та очікують на постачання баків.

Хто може отримати сміттєві контейнери безплатно та зі знижкою

У березні Луцькрада вирішила закупити контейнери для побутових відходів для мешканців приватного сектору в рамках програми щодо співфінансування із міськрадою.

Безплатно контейнери зможуть отримати пенсіонери віком від 75 років та люди з інвалідністю першої групи, які живуть у приватному секторі Луцької громади. Зі знижкою за кошти бюджету територіальної громади баки можуть придбати жителі громади певних категорій.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок