Голова Чернівецької ОВА Запаранюк очолив обласний осередок партії "Слуга народу"

Голова Чернівецької ОВА Запаранюк очолив обласний осередок партії "Слуга народу"

Голова Чернівецької ОВА Запаранюк очолив обласний осередок партії "Слуга народу"
Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк. Джерело: Facebook/ Чернівецька ОВА

Голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк очолив обласний осередок партії "Слуга народу". Він став тимчасовим виконувачем обов'язків керівника. На цій посаді він замінив народну депутатку Олену Лис, яка очолювала осередок з 2021 року.

Про зміну керівника йдеться на платформі YouControl.

Голова Чернівецької ОВА Запаранюк очолив обласний осередок партії "Слуга народу"
Скріншот з платформи YouControl

З липня 2022 року Запаранюк обіймає посаду голови обласної адміністрації. Під час зустрічі з ним президент Зеленський заявив, що знання регіону та його специфіки допоможе Зарапанюку реалізувати поставлені завдання.

Запаранюк був керівником Чернівецької обласної філії Ощадбанку, йдеться на сайті YouControl. На минулих місцевих виборах балотувався як безпартійний до обласної ради від партії "Єдина Альтернатива", від якої обраний міський голова Чернівців Роман Клічук. На виборах Запаранюк не пройшов до ради.

Має вищу освіту – закінчив Чернівецький університет імені Федьковича за спеціальністю "фізик, викладач" та обласний торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю"економіст з обліку та аудиту".

З березня 2021 року осередок політсили на Буковині очолювала народна депутатка України Олена Лис.

Що відомо

  • У 2022 році Кабмін погодив призначення Руслана Запаранюка на посаду голови Чернівецької обласної державної адміністрації. Тоді у коментарі Суспільному директор Чернівецького обласного громадського об'єднання "Буковинський центр виборчих технологій" Ігор Баб'юк говорив, що Запаранюка ймовірно обрали, бо він об'єднує навколо себе кілька політичних груп. “З одного боку це політична група, яку представляють, умовно кажучи, з команди Арсенія Яценюка—Максима Бурбака (представники політичної партії "Народний фронт" — ред.). Інша — близька до міського голови "Єдина Альтернатива". Третя, виходить, що “Слуги народу”, оскільки президент призначив нового кандидата, а в нього монобільшість. Тому на сьогодні новопризначений голова є компромісною фігурою, оскільки не представляє якусь одну політичну групу", — каже Баб'юк.
  • У 2019 році Олена Лис була обрана народною депутаткою 9 скликання по 201 округу від партії “Слуга народу” як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Також є членкинею Комітету з питань освіти, науки та інновацій.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок