На Вінниччині підприємець привласнив мільйон гривень під час реконструкції школи

На Вінниччині підприємець привласнив мільйон гривень під час реконструкції школи

До дванадцяти років позбавлення волі загрожує підприємцю, який під час реконструкції будівлі школи привласнив мільйон гривень. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Вінницької обласної прокуратури.

Вінницьке приватне підприємство уклало договір із управлінням освіти, молоді та спорту однієї з територіальних громад Хмільницького району про реконструкцію будівлі школи з використанням енергозберігаючих технологій. Роботи запланували на суму понад сім млн грн.

Зловживаючи службовим становищем, директор підприємства в актах виконаних робіт завищував заробітну плату, привласнюючи державні кошти. Унаслідок цього територіальній громаді він заподіяв матеріальну шкоду у розмірі мільйон гривень.

Чоловіка обвинувачують у порушеннях за трьома статтями КК України: ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. ч. 1, 2 ст. 366 (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей), ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа). Підприємцю загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.

Читайте також

  • Переховувався 10 років: поліцейські затримали чоловіка, який на Вінниччині пограбував та убив жінку
  • "Наловили" на мільйон гривень: на Вінниччині чоловіки порушили правила риболовлі

На початок