Сумський театр презентував серіал "Розрада апокаліпсисом"

Сумський театр презентував серіал "Розрада апокаліпсисом"

Сумський театр презентував серіал "Розрада апокаліпсисом"

Це документальні драми за твором білоруської письменниці Світлани Алексієвич «Час second hand». Кожна історія - окремий спектакль, представлений у жанрі моновистави - про реалії життя в сучасній Росії. Всі вистави на одну дію.

"Для нас це новий формат, раніше ми не працювали в ньому. Викликаний він вимогами життя, сьогодні вони надто популярні у світі, моновистави", - розповів директор театру ім. Щепкіна Микола Юдін.

12 грудня представили дві перших серії. Одна з них - про жінку, яка вчиняє самогубство.

"Так склалася в неї доля. В неї з дитинства всі пиячили. Вона переїхала у місто – мама приїхала до неї. Вона намагалася втекти. Вийшла один раз заміж – невдало, другий – знову невдало. Чи був у неї вихід? - Ні. Тому що випала їй така доля. Всім доля випадає різна, в когось хороша, в когось погана. Їй не випало хорошого. Щастя – вона дуже його хотіла. Не вийшло. Тому три спроби самогубства. Тому точка її найвищого щастя – коли вчетверте в неї вийшло", - каже актриса та авторка українського перекладу Діана Каландарішвілі.

Прем’єра перших двох частин театрального серіалу «Розрада апокаліпсисом» як окремих спектаклів відбудеться 14 та 15 грудня на Малій сцені театру ім. Щепкіна.

"Це приблизно те ж саме, що картини Ієроніма Босха. Босх показує пекло. Для чого? Щоб люди знали, яке воно. Дивлячись, яким може бути пекло, ви розумієте, що ваше життя не таке вже й погане" - говорить режисер-постановник Лінас Маріюс Зайкаускас.

Світлана Алексієвич – лауреатка Нобелівської премії з літератури, яку отримала з формулюванням «за твори про страждання і мужність в наш час». Твори Світлани Алексієвич розповідають про реалії життя у післярадянську епоху.

На початок