"Черкаська ТЕЦ" продовжила ремонтні роботи. Коли буде гаряча вода

"Черкаська ТЕЦ" продовжила ремонтні роботи. Коли буде гаряча вода

"Черкаська ТЕЦ" продовжила ремонтні роботи. Коли буде гаряча вода
Суспільне Черкаси

Споживачам "Черкаської ТЕЦ" гаряче водопостачання відновлять 15 травня. Як повідомили у пресслужбі підприємства, ремонтні роботи продовжили через погодні умови.

Як розповіли у пресслужбі, унаслідок погіршення погодних умов упродовж другої декади квітня та збільшення обсягів робіт, термін проведення планових робіт на підприємстві продовжили.

"Надання послуг з гарячого водопостачання буде відновлено орієнтовно 15 травня. Просимо вибачення за тимчасові незручності та закликаємо із розумінням поставитися до вищезазначеної ситуації й повторно наголошуємо на важливості виконання вказаних робіт", — йдеться у повідомленні.

Нарахування за послугу з гарячого водопостачання на період тимчасової зупинки теплоелектроцентралі не здійснюватиметься, пояснили у пресслужбі. Однак передати показники лічильників гарячої води все ж необхідно.

Що відомо

  • 6 квітня стало відомо, що з 9 квітня черкаська ТЕЦ тимчасово припиняє роботу. Про це повідомили у пресслужбі підприємства.
  • "Така зупинка діяльності теплоелектроцентралі зумовлена необхідністю проведення ремонтних робіт на основному виробничому обладнанні підприємства, які можливо виконати лише за умови повного відключення енергоустаткування", — пояснили тоді черкасцям.
  • 790 багатоквартирних будинків міста, тобто дві третини споживачів Черкас, 7 квітня залишилися без опалення та гарячої води через аварію на ТЕЦ. Там стався порив трубопроводу, розповів голова правління Віктор Олексенко. За його словами, гарячої води у черкасців не буде до травня.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок