Водопілля у Києві: третій день вода в столиці піднімається

Водопілля у Києві: третій день вода в столиці піднімається

Водопілля у Києві: третій день вода в столиці піднімається
Водопілля в Києві. Фото: Суспільне

Станом на ранок 27 квітня рівень води в Дніпрі у Києві біля моста "Метро" становить 9 309 см. Що на 9 см більше вчорашнього показника. Про це повідомили в Київській міській військовій адміністрації в Telegram.

"Третій день поспіль рівень водопілля зростає — за цей період в межах Києва він піднявся на 26 см. Аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано", — повідомив голова КМВА Сергій Попко.

За його словами, утримується затоплення заплави шаром близько 40 см. Залишаються підтопленими заплавні території: острови у парку "Муромець", "Гідропарк", Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків.

"Рівень водопілля на Дніпрі в межах Києва не несе загрози промисловим об’єктам і житловим масивам міста", — зазначив Попко.

Що відомо про підтоплення Києва та області

У Києві та деяких районах Київщини можуть бути підтоплені дачні будинки та присадибні ділянки, які знаходяться поруч із берегом Дніпра.

Це пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, пояснили в Укргідрометцентрі, а також оголосили ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

У Києві 25-26 квітня фіксується зростання рівня води у Дніпрі після тижневого спаду. Проте аварійних підтоплень у столиці немає, зазначили в КМВА.

Читайте також

На Київщині рух транспорту переправою через річку Тетерів до селища Іванків відновлено

На початок