Зеленський під час конференції з відновлення України навів п'ять прикладів впровадження нових стандартів безпеки

Зеленський під час конференції з відновлення України навів п'ять прикладів впровадження нових стандартів безпеки

Зеленський під час конференції з відновлення України навів п'ять прикладів впровадження нових стандартів безпеки
Президент України Володимир Зеленський під час виступу на Конференції щодо відновлення України в Римі, фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський 26 квітня виступив в онлайн-форматі на Конференції щодо відновлення України в Римі. Він зокрема наголосив, що цього року потрібно підготувати "наймасштабніший економічний проєкт нашого часу у Європі" – проєкт відбудови України.

"Європа не бачила таких руйнувань, які в Україну принесла Росія, ще з часів Другої світової війни. Але саме після Другої світової війни Європа побачила, що дає справжня відбудова. Яке зростання приносить. Ми зараз напередодні не менших можливостей", — зазначив Зеленський.

Читайте також: Шмигаль: уряд визначив 6 населених пунктів, які відбудують за новими принципами

У зв'язку з цим президент навів п'ять прикладів запровадження нових стандартів безпеки у Європі.

Першою Зеленський назвав енергетику. Він зазначив, що "зелена" трансформація енергетики, трансформація виробництва, а також створення "розумних" мереж мають стати відповіддю на енергоагресію Росії проти Європи.

Далі президент наголосив на важливості власного будівництва.

"Ми маємо колосальну потребу у відбудові тисяч будинків, сотень шкіл, лікарень, транспортної, виробничої інфраструктури. Причому на новій безпековій основі, яка має стати типовою для інших країн, для міст у тих країнах, де люди в хороші часи можуть і не задумуватися про безпеку. Але розуміють, що гарантії потрібні", — зауважив він.

Також Зеленський сказав про розвиток технологій, згадавши про кіберзахист України та впровадження державного сервісу "Дія", який надає доступ до державних послуг через смартфон або портал.

Крім того, лідер української держави зазначив, що Україна відіграє важливу роль на глобальних ринках, зокрема постачаючи сільськогосподарські продукти до країн, що розвиваються.

П'ятим прикладом Зеленський назвав фармацевтику й реабілітацію.

"Україна – це величезний ринок та нетто-імпортер фармацевтичних товарів. Вже одне це означає, що локалізація виробництва в Україні дає очевидну вигоду. Але війна додала ще й інший рівень цій галузі", — зазначив він.

Читайте також

Німеччина надасть Україні 111 млн євро на реконструкцію

Росія має заплатити за відновлення України — Боррель

На початок