У Дніпрі водійське посвідчення можна замінити у Паспортному сервісі: яка вартість послуги

У Дніпрі водійське посвідчення можна замінити у Паспортному сервісі: яка вартість послуги

У Дніпрі водійське посвідчення можна замінити у Паспортному сервісі: яка вартість послуги
Фото: Суспільне Дніпро

Обміняти водійське посвідчення відтепер можна не лише у сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ, а і в паспортному сервісі Державного підприємства "Документ". Послугою вже скористалися перші водії. Як це зробити та скільки коштує заміна Суспільному розповіли фахівці.

Яка процедура заміни посвідчення

Юлія Глущенко прийшла замінити водійське посвідчення, від сьогодні така послуга запрацювала в Паспортному сервісі Державного підприємства "Документ". Оплатила послугу у терміналі, потім надала документи та сфотографувалася. Далі – підпис на спеціальному планшеті.

У Дніпрі водійське посвідчення можна замінити у Паспортному сервісі: яка вартість послуги
Процедура заміни водійського посвідчення. Фото: Суспільне Дніпро

Всі документи Юлії надіслали до сервісного центру МВС для перевірки. Після –  посвідчення надходить до паспортного сервісу і друкується. Загалом, процедура від подачі заяви до отримання картки зайняла близько години, каже Юлія.

"Це було по зміні прізвища, але раніше змінювала у сервісному центрі МВС. Фотографія значно краща, фотографія мені дуже подобається, першого разу було не так", – розповіла водійка Юлія Глущенко.

Юрій Майстренко теж прийшов обміняти посвідчення водія, старе отримував понад тридцять років тому.

"Річ у тім, що зі старим посвідченням можуть не пустити за кордон, вийшов на пенсію, треба з'їздити до онуків. Рік не бачили онука", – каже водій Юрій Майстренко.

Вартість заміни у Паспортному сервісі та сервісному центрі МВС

Представник паспортного сервісу Олександр Лемешко каже, що наразі замінили понад 5 посвідчень, збір складає 800 гривень, крім того, ще і вартість посвідчення – близько 250 гривень.

"Пакет документів мінімальний це паспорт громадянина України це код платника податків та довідка з місця проживання що людина зареєстрована", – розповів начальник відділу обслуговування громадян “Паспортний сервіс” Олександр Лемешко.

За даними сайту, замінити посвідчення у сервісному центрі МВС коштуватиме близько 270 гривень.

"Заміна посвідчення водія на сьогодні являється найбільш популярною послугою. Протягом минулого року тільки на території Дніпропетровської області було замінено більш ніж 55 тисяч посвідчень водія. За неповні 4 місяці поточного року цей показник складає понад 12 тисяч", – зазначив тимчасовий виконувач обов'язків начальника регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ у Дніпропетровській області Юрій Підопригора.

Центри Державного підприємства "Документ" наразі працюють закордоном, тож громадяни України можуть скористатися такою послугою  у Польщі, Чехії, Словаччині, Туреччині та Німеччині.

Читайте також

Українці зможуть оформити паспорт у Берліні

На Дніпропетровщині запустили нову послугу: можна отримати одночасно внутрішній та закордонний паспорти

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок