Спортсмени з Полтавщини посіли призові місця на змаганнях із картингу

Спортсмени з Полтавщини посіли призові місця на змаганнях із картингу Суспільне Полтава

Три "золота" та одну "бронзу" вибороли представники Полтавщини у фіналі чемпіонату України з картингу. Змагання тривали із 3 до 5 липня на картодромі "Лтава", що в обласному центрі.

Представник команди із Полтави Тимофій Гаврілець у категорії OK-Junior (12-16 років) став переможцем. А Марк Швайковський у категорії Micro (6-7 років) посів 3 місце.

Іще два "золота" - в учасників із Козельщини. Тимофій Тарасевич переміг у категорії Micro (6-7 років), а Єгор Кейдун - у категорії OK-Junior (10-12 років). Про це повідомив організатор перегонів у Полтаві Михайло Кравченко. Загалом до змагань долучилися приблизно 60 учасників віком від 6 років із різних областей.

Це був перший етап чемпіонату України з картингу. Наступний відбудеться 1-2 серпня на цьому ж картодромі "Лтава". Нагадаємо, змагання складаються із п’яти етапів, два з них - у Полтаві, ще по одному в Києві, Тернополі та Кам’янському. Переможців визначать на початку жовтня.