Ryanair до кінця липня опрацює 90% заявок на повернення квитків за час карантину

Ryanair до кінця липня опрацює 90% заявок на повернення квитків за час карантину

Ryanair до кінця липня опрацює 90% заявок на повернення квитків за час карантину
фото аеропорту Прага

В авіакомпанії Ryanair заявили про намір до кінця липня обробити 90% заявок на повернення квитків за скасованими рейсами у березні, квітні, травні та червні.

Як повідомляє avianews, у компанії заявили, що прискорена обробка стала можливою після відкриття офісу в Дубліні 1 червня і залучення до роботи додаткового персоналу.

За даними Ryanair, до кінця червня його співробітники обробили всі повернення за березень і 50% за квітень. До 15 липня лоукост розраховує закрити всі заявки за квітень, а до кінця місяця обробити заявки за травень і більшість звернень за червень.

В авіакомпанії пояснили, що під обробкою заявки мається на увазі повернення грошових коштів, випуск ваучерів на покупку нових квитків або перенесення вильоту на іншу дату.

У Ryanair також заявили про складнощі з обробкою повернень квитків, оформлених через агентства через те, що вони використовують несправжні адреси електронної пошти і віртуальні картки. В результаті авіакомпанія не може зв'язатися безпосередньо з клієнтами. Тож пасажирів закликали самим звертатися до авіакомпанії.

Що відомо

  • В кінці травня глава Ryanair Майкл О'Лірі прогнозував, що обробка всіх заявок по квитках Ryanair на скасовані рейси займе від 3 до 6 місяців.
  • Через карантинні обмеження, викликані пандемією коронавірусу, та закриті кордони у багатьох країнах світу, авікомпанії змушені були скасовувати рейси або відкладати їх на невизначений час.
На початок