Запорізька область отримала автобуси для виїзної вакцинації

Запорізька область отримала автобуси для виїзної вакцинації

Запорізька область отримала автобуси для виїзної вакцинації
Пересувні пункти вакцинації. Запоріжжя, 26 квітня 2023 року. Фото: Суспільне Запоріжжя

Запорізька область отримала п'ять спеціально оснащених автобусів для виїзду мобільних бригад, які вакцинуватимуть населення проти інфекційних захворювань, зокрема COVID-19, кору та дифтерії.

Про це Суспільному повідомив директор Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб Тарас Тищенко.

Насамперед такі автобуси виїжджатимуть у віддалені та важкодоступні райони, також їх використовуватимуть для евакуації населення.

У Запоріжжя прибули автобуси для здійснення виїзної вакцинації
Один з п'яти автобусів, на платформі яких розгорнуть пересувні пункти вакцинації. Запоріжжя, 26 квітня 2023 року. Фото: Суспільне Запоріжжя

За інформацією Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб, від початку вакцинальної кампанії проти COVID-19, щеплення отримали 628 821 особа, а це 46,6% від офіційно зареєстрованого дорослого населення області. За попередній тиждень вакцинувалися 413 осіб. Темпи щеплення уповільнились, та проблем з вакцинами немає, нині в достатній кількості є Пфайзер та Короновак, говорить обласна координаторка з вакцинації проти COVID-19 Марина Колерова:

"Якщо людина починала щеплення з Коронаваку, то вона може щепитись або Короноваком, або Пфайзером. Якщо ж її немає, то можна якоюсь іншою. І навпаки".

У Запоріжжя прибули автобуси для здійснення виїзної вакцинації
Марина Колерова, обласна координаторка з вакцинації проти COVID-19.

Раніше Суспільне повідомляло, що у Запоріжжі працювали пересувні пункти вакцинації у декількох районах міста.

Що відомо

  • 19 вересня 2022 року у Запоріжжі та області почастішали випадки захворюваності на COVID-19. Водночас з'явилося більше охочих вакцинуватися. Наразі щеплюють від ковіду вакцинами CoronaVac та Johnson&Johnson.
  • Вимушені переселенці з Енергодара можуть отримати бустерну дозу щеплення за місцем тимчасового проживання. Адреси та контакти пунктів та центрів вакцинації можна переглянути за посиланням.
  • У Запоріжжі в Бердянському хабі для переселенців з вересня 2022 року можна зробити щеплення від COVID-19. Вакцинація відбувається за попереднім записом.

Читайте також

Про вакцинацію, побічні ефекти та імунітет. Розповідає голова офісу ВООЗ в Україні

Вакцинація і права людини: чи можна вимагати від громадянина щепитися — відповідає експерт

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

Вибір редакції

На початок