На утримання парків, озер та річок у Чернівцях витратять понад 30 мільйонів гривень

На утримання парків, озер та річок у Чернівцях витратять понад 30 мільйонів гривень

На утримання парків, озер та річок у Чернівцях витратять понад 30 мільйонів гривень
Фото: Марія Ігнатюк/Суспільне Чернівці

У Чернівцях цьогоріч витратять понад 30 мільйонів гривень на утримання парків, озер та річок. Роботи виконуватиме Трест зеленого господарства. Раніше з підприємством вже укладали договір на 40 мільйонів гривень – його розірвали на вимогу аудиторів.

Про це йдеться у договорі, оприлюдненому на сайті Prozorro.

За умовами тендеру, зелентрест має висаджувати та доглядати за квітами й деревами. Сіяти та прибирати газон, проріджувати дерева, а також боротися зі шкідниками та хворобами рослин.

Крім цього, мають готувати рослини до зими, усувати аварійні та сухостійні дерева, а також викошувати траву. Також прибиратимуть сміття, зокрема поблизу річок та озер. Взимку очищатимуть доріжки від снігу.

Департамент інфраструктури та благоустрою перераховуватиме гроші тресту зеленого господарства після надання актів про виконані роботи, йдеться в тендерній документації.

Чому уклали новий договір

У січні цього року міський департамент інфраструктури та благоустрою вже укладав з трестом договір на ці роботи – підприємство впродовж року мало утримувати парки, річки та озера за 40 мільйонів гривень. Однак в березні договір розірвали на вимогу аудиторів.

У висновку аудиторів йдеться, що трест не надавав департаменту гарантійний лист про те, що підприємство відповідає технічним вимогам для проведення робіт, передбачених тендером. Попри це договір уклали. На момент його розірвання, трест виконав робіт на майже вісім мільйонів гривень.

Читати також

Чернівцітеплокомуненерго купить шість нових авто за понад 5 млн грн

У Чернівцях поточно відремонтують дороги на вулиці Винниченка за понад 10 мільйонів гривень

На Буковині виставили на приватизацію пансіонат “Зелені пагорби”. Раніше приміщення намагалися здати в оренду

Читайте Суспільне Чернівці в Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

Вибір редакції

На початок