У Житомирській ОВА розповіли, з чим пов'язані слідчі дії, які НАБУ проводило в адміністрації

У Житомирській ОВА розповіли, з чим пов'язані слідчі дії, які НАБУ проводило в адміністрації

Оновлено
У Житомирській ОВА розповіли, з чим пов'язані слідчі дії, які НАБУ проводило в адміністрації
Фото: Суспільне Житомир

Обшуки, які 25 квітня Національне антикорупційне бюро України проводило в Житомирській ОВА, пов’язані з розслідуванням справи про розірвання договору з підрядником ПП "Автомагістраль". Про це в своєму Telegram повідомила пресслужба Житомирської обласної військової адміністрації.

Обшуки проводили у Департаменті регіонального розвитку. Йдеться про розслідування НАБУ обставин розірвання договору на експлуатаційне утримання доріг області з компанією ПП "Автомагістраль", яка намагалася оскаржити це рішення у судовому порядку.

"Причиною розірвання договору стала неспроможність компанії ПП "Автомагістраль" виконувати роботи, які під час бойових дій є першочерговими – ремонт доріг, пошкоджених внаслідок ворожих бомбардувань, забезпечення режимів світломаскування на дорогах області відповідно до вимог військового командування, залучення інженерної техніки для ліквідації наслідків обстрілів та зведення оборонних споруд", – пише пресслужба ОВА.

У повідомленні ОВА також сказано, що в умовах воєнного стану така ситуація була неприпустимою та загрожувала зривом виконання заходів з оборони Житомирської області. Саме тому було прийняте рішення про розірвання договору з ПП "Автомагістраль". 13 квітня 2023 року Північно-західний апеляційний господарський суд визнав дії Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА правомірними.

Журналісти Суспільного Житомир звернулися до НАБУ за офіційним коментарем.

ОНОВЛЕНО на 20:20

Директор підприємства "Автомагістраль" Микола Скоростецький у коментарі Суспільному сказав, що розірвання договору експлуатації є незаконним.

"Ми подали на суд. Суд першої інстанції визнав, що було незаконно розірвано угоду, а апеляція сказала, що законно, але в рішенні суду там немає (визначення – ред.), що ми справлялись чи не справлялись. Там вони написали "у зв’язку із форс-мажором". Тобто ми писали листи, що надавайте нам завдання, ми готові виконувати. Те, що вони розказують, це обман. Обман. Вони розірвали з нами договори і заключили на 50% дорожче з іншими підприємствами", – розповів директор підприємства "Автомагістраль".

Що відомо

  • 25 квітня пресслужба Житомирської ОВА у своєму Telegram повідомила, що Національне антикорупційне бюро України проводить слідчі дії в окремих структурних підрозділах ОВА.

Читайте також

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Вибір редакції

На початок