Vogue відповів на критику за обкладинку з оголеною моделлю у психлікарні

Vogue відповів на критику за обкладинку з оголеною моделлю у психлікарні

Vogue відповів на критику за обкладинку з оголеною моделлю у психлікарні фото Vogue

У португальській версії журналу Vogue опублікували серію обкладинок спецвипуску "Проблеми божевілля", через що отримали критику від читачів. У відповідь представники видання заявили, що хотіли "пролити світло" на важливе питання.

Як повідомляє BBC, на обкладинці була зображена оголена жінка у лікарняній ванні, над якою ллють воду дві медсестри. Зазначається, що експерти і люди, які мають психічні захворювання сказали, що на обкладинці зображена "антиутопна" і "застаріла" ідея лікування.

Представники португальського Vogue відповіли, що зображення призначене для "початку обговорення".

«Обкладинка досліджує історичний контекст психічного здоров'я і призначена для відображення реальних і справжніх історій. Всередині номера є інтерв'ю та коментарі психіатрів, соціологів, психологів та інших експертів", - заявив видавець.

Своєю чергою словацька модель Симона Кіршнерова, чиє фото опублікували на обкладинці, стверджує, що по обидва боки від неї стояла мама та бабуся.

Психологи ж стверджують, що видання показало жінку у вкрай вразливий момент, проте не показало зусилля людей з психічним здоров'ям, які вони роблять для подолання своєї хвороби.

Що відомо

  • Раніше повідомлялося, що вісімнадцятирічна модель з синдромом Дауна стала зіркою Gucci та Vogue.
  • Обличчям грудневого Vogue Мексики стала трансгендерна представниця корінного населення.
Категорії