БК Рівне став чемпіоном Вищої ліги. Суперліга — поки відкрите питання

БК Рівне став чемпіоном Вищої ліги. Суперліга — поки відкрите питання

БК Рівне став чемпіоном Вищої ліги. Суперліга — поки відкрите питання
Фото: Суспільне Рівне

Чи гратиме чоловіча команда БК Рівне у Суперлізі — питання поки відкрите і залежатиме від низки факторів. Про це у коментарі Суспільному сказав головний тренер команди Михайло Переверзій, коментуючи здобуте золото Вищої ліги.

Баскетбольний клуб Рівне став чемпіоном України серед команд Вищої ліги, у фінальному матчі 23 квітня перегравши команду з Кривого Рогу з рахунком 77:63.

"Перед початком чемпіонату нас записали в фаворити і під час всього чемпіонату ми повинні були підтримувати це реноме. Скажу чесно, до кінця ми вірили в це і робили все, щоб дати такий результат. Але команди, які грали проти нас — вони теж хотіли досягти такого результату", — сказав Переверзій.

За сезон БК Рівне мав лише одну поразку — від БК "Кривий Ріг", якому рівняни програли вдома. Гравці клубу прокоментували Суспільному сезон. Олександр Шепелев:

"Ми були фаворитами, але коли ми отримали, як сказав тренер, холодний душ від Кривого Рогу — це нас трохи опустило, ми зрозуміли, що треба викладатися сповна. Щодо команд, які були нижче, іноді нам бувало важко налаштуватися, бо ти розумієш, що ти набагато сильніший і що ти виграєш". Дмитро Тимощук:

"Були слабші команди, але ми не могли знайти свою гру і тому не давали той результат, який хотів би побачити від нас тренер і вболівальники, а саме хорошу гру від нас. Але по ходу сезону ми знайшли свою гру, налаштовувались краще, і нам все вдалось".

Виграш у Вищій лізі дозволяє команді піднятися в найвищий дивізіон — Суперлігу України. Але чи будуть рівняни там грати — ще не вирішено.

"Ясно що всі хочуть туди потрапити, але як це буде — це питання до нашого керівництва, президента. Завжди плани по закінченню сезону одні, а перед початком є певні умови, які визначають де ми будемо грати", — сказав головний тренер Михайло Переверзій.

Президент БК Рівне Сергій Ліщук надасть коментар щодо майбутнього клубу наступного тижня.

Що відомо

  • У 2021 році БК Рівне став срібним призером Вищої ліги та мав право підвищення у класі. Однак, керівництво через "низку невирішених питань" прийняло рішення брати участь знову у сезоні Вищої ліги.

Читайте також

  • Здорожчання електроенергії: експерт пояснив, чому це потрібно в Україні
  • Чорнобильська катастрофа у цифрах та спогадах: якою її пам'ятають ліквідатори з Рівненщини
  • Нардепка від Рівненщини звернулась в СБУ щодо Корецького монастиря, який підпорядкований РПЦ. Що їй відповіли

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок